Doggi-Game – psy hodowane w przeglądarce

Psy to niezwykle przyjazne stworzenia, które towarzyszą człowiekowi od zamierzchłych czasów. Jak wskazują badania genetyczne, psy wyewoluowały z euroazjatyckich wilków do tych wyjątkowych stworzeń, które możemy spotykać obecnie.

Psy tak się zadomowiły w naszej kulturze, że dzisiaj wiele osób nie wyobraża sobie bez nich świata. Mnóstwo dzieci marzy o tym, aby mieć w domu własnego pieska. Posiadanie czworonoga wiąże się jednak z wieloma obowiązkami – codzienne spacery, karmienie, czesanie zabierają sporo czasu. Doskonałym sposobem na to, aby sprawdzić, czy pies w naszej rodzinie to będzie dobry pomysł, są gry o psach takie jak Doggi the Game. Wcielamy się w niej psiego właściciela lub hodowcę. To wyjątkowa gra, która spodoba się zarówno najmłodszym jak i ich rodzicom! 

Doggi the Game – konkuruj z innymi hodowcami psów

Gry o psach takie jak Doggi the Game pozwalają nam na założenie swojej własnej, wirtualnej hodowli psów. Doggie the Game to darmowa gra przeglądarkowa o psach.  Każdy gracz ma przed sobą całą masę rozmaitych możliwości. Sam decyduje, jaką rasę będzie chciał rozwijać – możemy wybrać „rasowce”, kundelki lub mieszanki ras. Tylko od naszej wyobraźni zależy, jaką innowacyjną mieszankę przygotujemy. Gra zapewnia całą masę wrażeń – aby osiągnąć w niej sukces, nie wystarczy tylko opiekować się swoimi czworonogami. Każdy gracz musi wypełniać całą masę zadań i wyzwań – tylko wtedy, gdy je wykona, osiągnie odpowiednio wysoką pozycję w rankingu hodowców. W Doggi the Game najistotniejsza jest walka o jak najwyższy prestiż wśród graczy. Odpowiednia strategia oraz poświęcenie spowodują, że nasza hodowla zostanie dostrzeżona oraz zdobędzie wysoką punktację. Stosując się do wszystkich zaleceń w oka mgnieniu można znaleźć się na samym szczycie rankingu hodowców! W grze posługujemy się specjalną walutą – doglarami. Za doglary możemy kupować pieski oraz całe wyposażenie do prowadzonej hodowli. Gracz może także brać udział w loteriach, których zysk przeznaczany jest na wirtualne schronisko do gier. 

Gdy wybierzemy już preferowaną przez nas rasę, trzeba nauczyć pieska „dobrych manier”. Nasz milusiński powinien być posłuszny i przyjazny. Tylko od nas zależy, czy wyhodujemy milutkiego czworonoga, czy nieposłusznego wilczka, który zawsze będzie robił nam „psikusy”. Aby piesek darzył nas szacunkiem, trzeba o niego dbać. Pieski uwielbiają wręcz wszelkiego rodzaju smakołyki – w Doggi the Game mamy ich dostatek. Przekąski to oczywiście nie wszystko – pieska trzeba odpowiednio często kąpać oraz zapewnić mu zabawę i spacery. Jeśli piesek ma być grzeczny, trzeba go też nauczyć dobrych manier. Nikt nie chce przecież mieć psa, który będzie niszczył sprzęty w domu czy uciekał w trakcie spacerów. Czworonoga można też nauczyć rozmaitych sztuczek – mimo tego, iż nie mają one praktycznego zastosowania, to są świetną alternatywą dla codziennej rutyny.

Wyprowadzanie psa jest bardzo interesującym aspektem tej gry o psach. Niektórzy mogą sądzić, iż wyjście z psem na spacer jest banalnie proste. Nic bardziej mylnego! Do tego celu będziemy potrzebować obrożę, smycz oraz woreczki do sprzątania po psich odchodach. W trakcie spacerów trzeba zachowywać szczególną ostrożność, gdyż psiak w każdej chwili może uciec. Jeśli nie zadbamy w odpowiedni sposób o jego bezpieczeństwo, nasz czworonóg złapie kleszcza. To z kolei będzie wiązało się z dużymi kosztami odrobaczania. 

Prowadzenie własnej hodowli psów nie jest łatwe! 

Aby założyć w Doggi the Game profesjonalną hodowlę psów, potrzebujemy rzecz jasna dwóch dorosłych piesków przeciwnych płci. Jest to konieczne, aby móc je rozmnożyć. W ten sposób po pewnym czasie w naszej hodowli pojawią się małe szczeniaczki. W takiej sytuacji gracz ma dwie możliwości do wyboru: sprzedać szczeniaki bądź znaleźć im partnerkę (lub partnera), aby dalej powiększać prowadzoną hodowlę. Jak wiadomo, hodowla zwierząt nigdy nie może istnieć bez klientów. W Doggi the Game inni gracze mogą kupować od nas pieski i na odwrót. Aby sprzedać lub kupić pieska, wystarczy zamieścić w grze ogłoszenie. Warto wiedzieć, że dokładna cena psa uzależniona jest od wielu zróżnicowanych czynników takich jak rasa, sposób wychowania, posiadanie rodowodu lub nagród w konkursach. Gra Doggi the Game jest dopracowana w każdym calu. Każdy, kto chciałby poczuć się jak właściciel czworonożnego przyjaciela i szuka dobrej gry o psach, powinien wybrać Doggi the Game. Jest to także idealny sposób na to, by sprawdzić, czy nasze dziecko jest gotowe, aby opiekować się psem w rzeczywistości.