Wszystkie Reviews

Secret Ponchos ()
4 lipca 2013 -

Secret Ponchos – opracowana przez zespół Switchblade Monkeys dynamiczna strzelanka, która koncentruje się wyłącznie na trybie multiplayer. Całość utrzymana jest… Read More »

Don’t Starve ()
4 lipca 2013 -

Don’t Starve – przygodowa gra akcji z domieszką elementów cRPG i strategii, za której powstanie odpowiada studio Klei Entertainment. Główny… Read More »

Outlast ()
4 lipca 2013 -

Outlast – survival horror łączący elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydostać się z… Read More »

War Thunder ()
4 lipca 2013 -

War Thunder – symulator lotniczy w konwencji MMO. Wyprodukowana przez studio Gaijin Entertainment. Gracze wcielają się w role pilotów uczestniczących w… Read More »

PlanetSide 2 ()
4 lipca 2013 -

PlanetSide 2 został stworzony przez studio Sony Online Entertainment. PS 2 jest shooterem stworzonym w konwencji MMOFPS. Akcja toczy się… Read More »

Blacklight Retribution ()
4 lipca 2013 -

Blacklight Retribution – jest kontynuacją wydanej w 2010 roku taktycznej strzelaniny Blacklight: Tango Down. Akcja gry osadzona została w niedalekiej przyszłości…. Read More »

DC Universe Online ()
4 lipca 2013 -

DC Universe Online – MMO akcji, osadzone w światach i lokacjach z dzieł DC Comics. W produkcji tworzymy własnego herosa… Read More »

WarFrame ()
4 lipca 2013 -

Sieciowa gra akcji autorstwa zespołu Digital Extremes. Całość nastawiona jest na tryb kooperacyjny. Gracze wcielają się w postacie odziane w… Read More »

1
Mad Max (, )
26 czerwca 2013 -

Mad Max wkrótce ukaże się na konsolę Playstation 4.

1
Elder Scrolls Online (, )
26 czerwca 2013 -

Elder Scrolls Online wkrótce ukaże się na Playstation 4.